facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 100. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 100. Bölüm Fragmanı özeti:

rt1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un 4. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul'un 100. bölüm fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Geçtiğimiz bölümde Aslıhan ve Turgut'un ölümcül zehirden kurtaran Ertuğrul Bey Artuk Bey'in zehirle ilgili söylediklerinden sonra büyük bir hatadan dönmüş ve Bahadır Bey'i idam etmekten vazgeçmiştir. Bahadır Bey Ertuğrul'a yaptığı zulüm yüzünden bilenecek mi? Sultan Alaaddin, Aslıhan ve Turgut'u zehirleyenin Emir Sadettin olduğunu öğrenen Ertuğruk Bey ne yapacak?


Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 100. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Diriliş Ertuğrul 100. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum İsimsiz

Cok yakisiklisin canmmmmm sadettin kelle gitse daha cok rahatlayacagim

yorum İsimsiz

Ay cok guzel haftaya bolum cok tatli oldun herzamanki gibi ertugrulum tv sadece sen varsin diye izlerim


Anahtar kelimeler: Diriliş Ertuğrul fragman, Diriliş Ertuğrul fragmanı izle, diriliş ertuğrul 99. bölüm, Diriliş Ertuğrul 100. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 100. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 100. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 100. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 100. Bölüm Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 100. Bölüm Fragmanı özeti