facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 101. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 101. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Trt1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un 4. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul'un 101. bölüm 2.fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Kaleyi fethetmek için Nikea'dan gelen Bizans askerlerinin kılığına giren Ertuğrul ve Alpleri hazırlıkları yaparken Gündüz'ün kaçırıldığı haberini alınca ne yapacak? Ertuğrul kale fethini durduracak mı? Ertuğrul Gündüz'ü kurtarabilecek mi? Ares'in gözü ne olacak? 


Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 101. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Diriliş Ertuğrul 101. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Diriliş Ertuğrul 101. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Diriliş Ertuğrul 101. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Diriliş Ertuğrul 101. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 101. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 101. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 101. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 101. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 101. Bölüm 2. Fragmanı özeti