facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 102. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 102. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Trt1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un 4. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul'un 102. bölüm 2. fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Gündüz'ü Karacahisar Kalesi'nden kurtarmayı başaran Ertuğrul Ares'in muhafızlarını da öldürüp obaya geri dönmüştü. Ertuğrul bu hareketiyle açıkca savaşı ilan etmişti. Ertuğrul'un Karacahisar Kalesi'ni fethetmek için yeni plan ıne olacak? Tekfur Ares'in bu açık savaşa dair planları ne olacak? Ertuğrul'un kaleye taaruzunu engellemek için neler yapacak? Sancar Turgut'u öldürmeyi başaramamış planları suya düşmüştü. Bey olma hırsından vazgeçmeyen Bahadır Bey'in yeni hamlesi ne olacak?


Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 102. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Diriliş Ertuğrul 102. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Diriliş Ertuğrul 102. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Diriliş Ertuğrul 102. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Diriliş Ertuğrul 102. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 102. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 102. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 102. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 102. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 102. Bölüm 2. Fragmanı özeti