facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 104. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 104. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Trt1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un 4. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul'un 104. bölüm 2. fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Bir önceki bölümde Ertuğrul Karacahisar Kalesi'nin fethi için mancınık yapılmasını uygun görmüş ve bu önemli görevi Bahadır Bey'e vermişti. Bahadır Bey görevi üstlenip mancılıkları yapmasına rağmen Titan'la iş birliği yapıp tüm mancılıkları yakıp yıktırmıştı. Bu kargaşadan yararlanan Bahadır Bey aynı zamanda Çavdar Obasını kanlı bir şekilde ele geçirmişti. 


Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 104. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Diriliş Ertuğrul 104. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum İsimsiz

canimmm huzurumm


Anahtar kelimeler: Diriliş Ertuğrul fragman, Diriliş Ertuğrul fragmanı izle, diriliş ertuğrul 104. bölüm, Diriliş Ertuğrul 104. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 104. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 104. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 104. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 104. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 104. Bölüm 2. Fragmanı özeti