facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 106. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 106. Bölüm Fragmanı özeti:

Trt1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un 4. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul'un 106. bölüm fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Bir önceki bölümde Ertuğrul Karacahisar Kalesi'nin fethi için mancınık yapılmasını uygun görmüş ve bu önemli görevi Bahadır Bey'e vermişti. Bahadır Bey görevi üstlenip mancılıkları yapmasına rağmen Titan'la iş birliği yapıp tüm mancılıkları yakıp yıktırmıştı. Bu kargaşadan yararlanan Bahadır Bey aynı zamanda Çavdar Obasını kanlı bir şekilde ele geçirmişti. 


Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 106. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Diriliş Ertuğrul 106. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Diriliş Ertuğrul 106. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Diriliş Ertuğrul 106. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Diriliş Ertuğrul fragman, Diriliş Ertuğrul fragmanı izle, diriliş ertuğrul 106. bölüm, Diriliş Ertuğrul 106. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 106. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 106. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 106. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 106. Bölüm Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 106. Bölüm Fragmanı özeti