facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 107. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 107. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Trt1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un 4. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul'un 107. bölüm 2. fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Bir önceki bölümde Ertuğrul Karacahisar Kalesi'nin fethi için mancınık yapılmasını uygun görmüş ve bu önemli görevi Bahadır Bey'e vermişti. Bahadır Bey görevi üstlenip mancılıkları yapmasına rağmen Titan'la iş birliği yapıp tüm mancılıkları yakıp yıktırmıştı. Bu kargaşadan yararlanan Bahadır Bey aynı zamanda Çavdar Obasını kanlı bir şekilde ele geçirmişti. 


Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 107. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Diriliş Ertuğrul 107. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Diriliş Ertuğrul 107. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Diriliş Ertuğrul 107. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Diriliş Ertuğrul fragman, Diriliş Ertuğrul fragmanı izle, diriliş ertuğrul 107. bölüm, Diriliş Ertuğrul 107. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 107. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 107. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 107. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 107. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 107. Bölüm 2. Fragmanı özeti