facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 108. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 108. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Trt1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un 4. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul'un 108. bölüm fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Bir önceki bölümde Ertuğrul, Halime Sultan'la birlikte sağ salim Sultan'ın huzuruna çıkmayı başarmıştı. Yanında Ares'i de itirafçı olarak götüren Ertuğrul, Emir Saadettin'in oyunlarını ortaya çıkarmıştı. Sultan bunun üzerine Emir Saadettin'e ne ceza verecek? Ares itirafçı olduktan sonra affedilecek mi? Ares'in cezası ne olacak? Ertuğrul saraydaki oyunların altından kalkabilecek mi?


Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 108. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Diriliş Ertuğrul 108. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (2)
yorum İsimsiz

canımmmmm huzurum kahramanim

yorum İsimsiz

Çok güzel bir dizi


Anahtar kelimeler: , Diriliş Ertuğrul 108. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 108. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 108. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 108. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 108. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 108. Bölüm 2. Fragmanı özeti