facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Trt1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un 4. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul'un 109. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bir önceki bölümde Ertuğrul, Halime Sultan'la birlikte sağ salim Sultan'ın huzuruna çıkmayı başarmıştı. Yanında Ares'i de itirafçı olarak götüren Ertuğrul, Emir Saadettin'in oyunlarını ortaya çıkarmıştı. Sultan bunun üzerine Emir Saadettin'e ne ceza verecek? Ares itirafçı olduktan sonra affedilecek mi? Ares'in cezası ne olacak? Ertuğrul saraydaki oyunların altından kalkabilecek mi?


Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm 2. Fragmanı özeti