facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm Fragmanı özeti:

Trt1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un 4. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul'un 109. bölüm fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Bir önceki bölümde Ertuğrul, Halime Sultan'la birlikte sağ salim Sultan'ın huzuruna çıkmayı başarmıştı. Yanında Ares'i de itirafçı olarak götüren Ertuğrul, Emir Saadettin'in oyunlarını ortaya çıkarmıştı. Sultan bunun üzerine Emir Saadettin'e ne ceza verecek? Ares itirafçı olduktan sonra affedilecek mi? Ares'in cezası ne olacak? Ertuğrul saraydaki oyunların altından kalkabilecek mi?


Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Diriliş Ertuğrul fragman, Diriliş Ertuğrul fragmanı izle, diriliş ertuğrul 109. bölüm, Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm Fragmanı özeti