facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 111. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 111. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Trt1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un 4. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul'un 111. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bir önceki bölümde Ertuğrul, Halime Sultan'la birlikte sağ salim Sultan'ın huzuruna çıkmayı başarmıştı. Yanında Ares'i de itirafçı olarak götüren Ertuğrul, Emir Saadettin'in oyunlarını ortaya çıkarmıştı. Ertuğrul saraydaki oyunların altından kalkabilecek mi? Sultan Alaaddin'in ölümünden sonra neler olacak? Ertuğrul düzeni koruyabilecek mi?


Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 111. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Diriliş Ertuğrul 111. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Diriliş Ertuğrul 111. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Diriliş Ertuğrul 111. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Diriliş Ertuğrul 111. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 111. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 111. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 111. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 111. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 111. Bölüm 2. Fragmanı özeti