facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 113. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 113. Bölüm Fragmanı özeti:

Trt1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un 4. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul'un 113. bölüm fragmanı dizi bittiğinde sitemize eklenecektir. Yeni bölümünü iple çektiğimiz diriliş Ertuğrul 113. bölümü ile 4 nisan 2018 Çarşamba akşamı Türkiye'nin kanalı Trt 1 ekranlarında sizlerle. Sultan'ın fermanı ile uç beyliği elinden alınan Ertuğrul ne yapacak? Emir Sadettin Köpek'in güvenini kazanmayı başaran Ahmet bundan sonra ne yapacak? Köpek, Altunaba'yı öldürdükten sonra bu defa kimi hedefine alacak? Sultan Gıyaseddin Köpek'e karşı nasıl bir hamle yapacak?


Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 113. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Diriliş Ertuğrul 113. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum AHMET

Aslı han hanım öldü

yorum Mahmut

Ölen kimdi bilen varmı


Anahtar kelimeler: Diriliş Ertuğrul fragman, Diriliş Ertuğrul fragmanı izle, diriliş ertuğrul 113. bölüm, Diriliş Ertuğrul 113. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 113. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 113. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 113. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 113. Bölüm Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 113. Bölüm Fragmanı özeti