facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 35. Bölüm Fragmanı 25 Kasım
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 35. Bölüm Fragmanı özeti: Diriliş Ertuğrul 35. bölümü ile 25 kasım çarşamba akşamı tüm heyecanı ile kaldığı yerden devam edecek. Vazifeleri elinden alınan Ertuğrul Noyan'a karşı yeni hamleler planlamaktadır. Ertuğrul'un vahim durumu abisi ile karşı karşıya getirecektir. Oba'da herkes huzurlu bir kış geçirme derdindeyken Ertuğrul tehlikenin farkındadır ve bir ordu hazırlayıp Noyan'a karşı savaşmak ister.
Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 35. Bölüm Fragmanı 25 kasım fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Diriliş Ertuğrul 35. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Diriliş Ertuğrul 35. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Diriliş Ertuğrul 35. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Diriliş Ertuğrul 35. Bölüm fragmanı,Diriliş Ertuğrul 35. Bölüm yeni sezon fragmanı,Diriliş Ertuğrul 35. Bölüm fragmanı 25 kasım,Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı,Diriliş Ertuğrul yeni sezon tanıtım fragmanı, Diriliş Ertuğrul 35. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 35. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 35. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 35. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 35. Bölüm Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 35. Bölüm Fragmanı özeti