facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 39. Bölüm 2. Fragmanı 23 Aralık
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 39. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Diriliş Ertuğrul 39. bölümü ile 23 aralık çarşamba akşamı tüm heyecanı ile kaldığı yerden devam edecek. Ertuğrul tehlike altındadır.
Noyan'ın oyunu Ertuğrul'un obasında karışıklık yaratır. Ertuğrul'a artık bir hain gözüyle bakılmaktadır. Ertuğrul haince bir planın tuzağı olmuştur. Ertuğrul obasını kurtarabilmek için neler yapacak? Tuğtekin kendisine ihanet edenin kim olacağını bulabilecek mi?

Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 39. Bölüm 2. Fragmanı 23 aralık fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Diriliş Ertuğrul 39. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum mehmet server arslan

TÜRKİYE'NİN gelmiş geçmiş en iyi dizisi tüm oyuncu ekibini ve ekipmanlarını yönetmenini ve tüm kadroyu kutlarım tek kelimeyle HELAL OLSUN.......


Anahtar kelimeler: Diriliş Ertuğrul 39. Bölüm fragmanı,Diriliş Ertuğrul 39. Bölüm yeni sezon fragmanı,Diriliş Ertuğrul 39. Bölüm fragmanı 23 aralık,Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı,Diriliş Ertuğrul yeni sezon tanıtım fragmanı, Diriliş Ertuğrul 39. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 39. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 39. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 39. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 39. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 39. Bölüm 2. Fragmanı özeti