facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 46. Bölüm Fragmanı 17 Şubat
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 46. Bölüm Fragmanı özeti: Diriliş Ertuğrul 46. bölümü ile 17 şubat çarşamba akşamı tüm heyecanı ile kaldığı yerden devam edecek. Noyan bu defa tam bir hainlik yaparak Selcan'ı kaçırıyor. Sungur Tekin obaya tekrar geliyor ve obada huzursuzluk başlıyor. Noyan'ın bundan sonraki hamlesi ne olacak? Ertuğrul Selcan'ı kurtarmak için ne yapacak?
Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 46. Bölüm Fragmanı 17 şubat fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Diriliş Ertuğrul 46. Bölüm Fragmanı Yorumları (4)
yorum İsimsiz

Ailecek izliyoruz coooooooooook seviyoruz dirilis ertugrul

yorum İsimsiz

Super bir dizi

yorum İsimsiz

Canımmmmmm huzurum

yorum İsimsiz

Canmm carsamba ne zaman gelecek insallah gercek hayatinda Allah yolunda olursun.seni cok seviyorum ertugrulum


Anahtar kelimeler: Diriliş Ertuğrul 46. Bölüm fragmanı,Diriliş Ertuğrul 46. Bölüm yeni sezon fragmanı,Diriliş Ertuğrul 46. Bölüm fragmanı 17 şubat,Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı,Diriliş Ertuğrul yeni sezon tanıtım fragmanı, Diriliş Ertuğrul 46. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 46. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 46. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 46. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 46. Bölüm Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 46. Bölüm Fragmanı özeti