facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 50. Bölüm Fragmanı Trt 1
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 50. Bölüm Fragmanı özeti: Diriliş Ertuğrul 50. bölümü ile 16 mart çarşamba akşamı tüm heyecanı ile kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümde Ertuğrul Gümüştekin ile hesaplaşmaya gider. Gümüştekin'in söyledikleri Ertuğrul'un işine yarayacak mı? Noyan'ı ölümden kurtaran Saadettin Köpek öldürmesi için Tangut'a teslim etmiştir. Fakat Noyan haince bir planla Tangut'tan kaçmayı başarır. Deli Demir ve Sungurtekin Noyan'ın peşine düşer. Deli Demir Tangut tarafından öldürülürken Sungurtekin de Tangut'un canını alır.
Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 50. Bölüm Fragmanı Trt 1 fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Diriliş Ertuğrul 50. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum İsimsiz

çok güzel bu diziye hasda oluyom

yorum İsimsiz

çok güzel bu diziye hasda oluyom


Anahtar kelimeler: Diriliş Ertuğrul 50. Bölüm fragmanı,Diriliş Ertuğrul 50. Bölüm yeni sezon fragmanı,Diriliş Ertuğrul 50. Bölüm fragmanı 16 mart,Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı,Diriliş Ertuğrul yeni sezon tanıtım fragmanı, Diriliş Ertuğrul 50. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 50. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 50. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 50. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 50. Bölüm Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 50. Bölüm Fragmanı özeti