facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 60. Bölüm Fragmanı Trt 1
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 60. Bölüm Fragmanı özeti: Diriliş Ertuğrul 60. bölümü ile 1 haziran çarşamba akşamı tüm heyecanı ile kaldığı yerden devam edecek. Yiğit'in gönderdiği mektup bütün olanlara açıklık getirmiştir. Yiğit Turgut ve Dündar'ın hayatını kurtarmak için böyle bir oyun oynamıştır. Ertuğrul hem Yiğit'i kurtarmak hemde Saadettin Köpek'in oyununu bozmak için harekete geçer. Yiğit çıkan savaş sırasında yaralanır. Ertuğrul ve alpleri ise sert çatışmadan sonra kurtulmayı başarır. Bu sırada Tuğtekin Noyan'ın tuzağına düşer. Gökçe ve Tuğtekin Noyan tarafından öldürülür. Bunun üzerine Ertuğrul intikam yemini etmiştir.
Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 60. Bölüm Fragmanı Trt 1 fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Diriliş Ertuğrul 60. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Diriliş Ertuğrul 60. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Diriliş Ertuğrul 60. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Diriliş Ertuğrul 60. Bölüm fragmanı,Diriliş Ertuğrul 60. Bölüm yeni sezon fragmanı,Diriliş Ertuğrul 60. Bölüm fragmanı 1 haziran ,Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı,Diriliş Ertuğrul yeni sezon tanıtım fragmanı, Diriliş Ertuğrul 60. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 60. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 60. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 60. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 60. Bölüm Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 60. Bölüm Fragmanı özeti