facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Trt1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'un 3. sezonu merakla bekleniyordu geçtiğimiz hafta yeni sezonun ilk bölümü yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 63. yeni bölümü ile 2 kasım çarşamba akşamı trt 1 ekranlarında olacak. Kardeşlerinden ayrılan Ertuğrul Bey obasını Karacadağ eteklerine kadar götürmüştür. Burada onu daha zorlu şartlar beklemektedir. Artık bir bey olan Ertuğrul kılıcının yanı sıra ticari zekasını da kullanmak zorundadır. Ticaretin kalbinin attığı Hanlı Pazar'da yeni dost ve düşmanları olur. Han'ın sahibi Simon sıradan bir insan gibi gözükse de Ertuğrul'un gizli düşmanıdır. 


Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (2)
yorum İsimsiz

Canımm evimin huzuru

yorum Hatcik

Bence müthiş yaaa böyle bir dizi yok!!


Anahtar kelimeler: , Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm 2. Fragmanı özeti