facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm Fragmanı özeti:

Trt1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'un 3. sezonu merakla bekleniyordu geçtiğimiz hafta yeni sezonun ilk bölümü yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 63. yeni bölümü ile 2 kasım çarşamba akşamı trt 1 ekranlarında olacak. Kardeşlerinden ayrılan Ertuğrul Bey obasını Karacadağ eteklerine kadar götürmüştür. Burada onu daha zorlu şartlar beklemektedir. Artık bir bey olan Ertuğrul kılıcının yanı sıra ticari zekasını da kullanmak zorundadır. Ticaretin kalbinin attığı Hanlı Pazar'da yeni dost ve düşmanları olur. Han'ın sahibi Simon sıradan bir insan gibi gözükse de Ertuğrul'un gizli düşmanıdır. 


Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Diriliş Ertuğrul fragmanı, Diriliş Ertuğrul 3. sezon fragmanı, Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı, Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm Fragmanı izle, Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm Fragmanı özeti