facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 65. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 65. Bölüm Fragmanı özeti:

Trt1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'un 3. sezonu merakla bekleniyordu geçtiğimiz hafta yeni sezonun ilk bölümü yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 65. yeni bölümü ile 16 kasım çarşamba akşamı trt 1 ekranlarında olacak. Sıkıntılı geçen bir dönemin ardından kilim ticareti yapan kıyılar rahat bir nefes alır. Fakat bu rahatlık kilimleri taşıyan kervanın saldırıya uğramasıyla son bulur. Ertuğrul Bey intikam mı alacak yoksa siyasi sorunlar yüzünden bu durumu göz ardı mı edecek?


Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 65. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Diriliş Ertuğrul 65. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Diriliş Ertuğrul 65. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Diriliş Ertuğrul 65. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Diriliş Ertuğrul fragmanı, Diriliş Ertuğrul 3. sezon fragmanı, Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı, Diriliş Ertuğrul 65. Bölüm Fragmanı izle, Diriliş Ertuğrul 65. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 65. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 65. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 65. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 65. Bölüm Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 65. Bölüm Fragmanı özeti