facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 66. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 66. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Trt1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'un 3. sezonu merakla bekleniyordu geçtiğimiz hafta yeni sezonun ilk bölümü yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 66. yeni bölümü ile 16 kasım çarşamba akşamı trt 1 ekranlarında olacak. Candar Bey'in teklifini kabul eden Diriliş Ertuğrul Çavdar obasına misafir olur. Candar Bey'in kilimhane tekllifine Ertuğrul ne cevap verecek? Ertuğrul Bey bu yeni ticarete evet diyecek mi? Batuhan'ın kervana yaptığı baskıda hançerini düşürmesi sonucu Aliyar hançeri bulmuştur ve bu durum Ural Bey'i fazlasıyla düşündürmektedir.


Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 66. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Diriliş Ertuğrul 66. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Diriliş Ertuğrul 66. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Diriliş Ertuğrul 66. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Diriliş Ertuğrul 66. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 66. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 66. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 66. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 66. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 66. Bölüm 2. Fragmanı özeti