facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 67. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 67. Bölüm Fragmanı özeti:

Trt1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'un 3. sezonu merakla bekleniyordu geçtiğimiz hafta yeni sezonun ilk bölümü yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 67. yeni bölümü ile 23 kasım çarşamba akşamı trt 1 ekranlarında olacak. Obasının geleceği için her şeyin en iyisini yapmaya çalışan Ertuğrul Candar Bey ile aralarındaki sorunları hallettikten sonra sıradaki hedefi düşmanı olur. Artık iş birliği yapmak zorunda olan Kayı ve Çavdar kadınlarının ortaklığında neler olacak?


Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 67. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Diriliş Ertuğrul 67. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum İsimsiz

Canımm ALLAH kimseyi vicdansız etmesin canım kucuk yavrum kıyıyorlar

yorum Ayıda

Ertuğrul'un oğlu oluyormu çok koyu oldum


Anahtar kelimeler: Diriliş Ertuğrul fragmanı, Diriliş Ertuğrul 3. sezon fragmanı, Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı, Diriliş Ertuğrul 67. Bölüm Fragmanı izle, Diriliş Ertuğrul 67. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 67. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 67. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 67. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 67. Bölüm Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 67. Bölüm Fragmanı özeti