facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 70. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 70. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Trt1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'un 3. sezonu merakla bekleniyordu geçtiğimiz hafta yeni sezonun ilk bölümü yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 70. yeni bölümü ile 21 aralık çarşamba akşamı trt 1 ekranlarında olacak. Simon Turgut'u kullanarak gönderdiği zehirli mektup sayesinde Ertuğrul kontrolden çıkmış ve hem kendisine hem çevresindekilere zarar vermişti. Peki ya zehirlenen Ertuğrul öldü mü? yoksa bu yaşananlar bir oyun mu? Ertuğrul Bey'in ölümünün ardından beysiz kalan Kayı obası bundan sonra ne yapacak? Dündar Ertuğrul Bey'in intikamını labilecek mi?


Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 70. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Diriliş Ertuğrul 70. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Diriliş Ertuğrul 70. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Diriliş Ertuğrul 70. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Diriliş Ertuğrul 70. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 70. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 70. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 70. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 70. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 70. Bölüm 2. Fragmanı özeti