facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 76. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 76. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Trt1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un 3. sezon 76. yeni bölümü 8 şubat 2017 çarşamba akşamı trt 1 ekranlarında yerini alacak. Merak içerisinde yeni bölümünü beklediğimiz Diriliş Ertuğrul'da gelecek hafta neler olup bittiğinin anlatıldığı yeni bölüm fragmanını dizi biter bitmez ekranlarınıza getireceğiz. Diriliş Ertuğrul 76. Bölüm Fragmanı netteilk sitemize eklenmiştir. Vasilius'un hain oyunu sonrasında Tekfur ölür. Lazkiris'i obaya gönderen Vasilius Tekfur'un ölümünü Ural'ın üzerine yıkar. Ural'ı cezalandırmak isteyen Ertuğrul oğlunu ve gelinini elinden alır. Ural ne kadar suçsuz olduğunu haykırsa da geçmişte yaptıkları ona olan güveni azaltmıştır.


Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 76. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Diriliş Ertuğrul 76. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Diriliş Ertuğrul 76. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Diriliş Ertuğrul 76. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Diriliş Ertuğrul 76. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 76. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 76. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 76. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 76. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 76. Bölüm 2. Fragmanı özeti