facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 79. Bölüm Fragmanı 8 Mart Çarşamba
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 79. Bölüm Fragmanı özeti:

Trt1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un 3. sezon 79. yeni bölümü 8 mart 2017 çarşamba akşamı trt 1 ekranlarında yerini alacak. Merak içerisinde yeni bölümünü beklediğimiz Diriliş Ertuğrul'da gelecek hafta neler olup bittiğinin anlatıldığı yeni bölüm fragmanını dizi biter bitmez ekranlarınıza getireceğiz. Diriliş Ertuğrul 79. Bölüm Fragmanı netteilk sitemize eklenmiştir. Batuhan'ın Aslıhan'ı kaçırması işleri iyice karıştırır. Vasilius'tan yardım alan Batuhan iş birliği yapar. Batuhan Aslıhan'ı kulllanarak iki kardeş olan Ural ve Aliyar'ı birbirine düşürür. Evleneceği kadının kaçırıldığını öğrenen Emir Saadettin ne yapacak? Vasilius'un gün geçtikçe daha da artan duygusal yönelimlerine karşı kalede rehin kalan Helena ne yapacak?


Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 79. Bölüm Fragmanı 8 Mart Çarşamba fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Diriliş Ertuğrul 79. Bölüm Fragmanı Yorumları (3)
yorum İsimsiz

Bizde ne zaman hangi gun tekralar onu bilmek istiyorum

yorum sohbet

Bu dizini cok sevdim 77 den 80 ne kadar kacirdin. 80 tekrari ne zaman aceba

yorum mustafa cankaya hollanda

sayin dizi yapimcilari bu dizi bitmesin tek izledigimiz dizi devam etmesi dileklerimle selamlar.sponsoruslarinaiza tesekurler.


Anahtar kelimeler: Diriliş Ertuğrul fragmanı, Diriliş Ertuğrul 3. sezon fragmanı, Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı, Diriliş Ertuğrul 79. Bölüm Fragmanı izle, Diriliş Ertuğrul 79. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 79. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 79. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 79. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 79. Bölüm Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 79. Bölüm Fragmanı özeti