facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 81. Bölüm Fragmanı 22 Mart Çarşamba
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 81. Bölüm Fragmanı özeti:

Trt1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un 3. sezon 81. yeni bölümü 22 mart 2017 çarşamba akşamı trt 1 ekranlarında yerini alacak. Merak içerisinde yeni bölümünü beklediğimiz Diriliş Ertuğrul'da gelecek hafta neler olup bittiğinin anlatıldığı yeni bölüm fragmanını dizi biter bitmez ekranlarınıza getireceğiz. Diriliş Ertuğrul 82. Bölüm Fragmanı netteilk sitemize eklenmiştir. Batuhan'ı türlü emelleri için kullanmaya devam eden Vasilius bu defa ona çok önemli bir görev verir. Vasilius Saadettin Köpek'in de desteğini alarak Hanlı Pazar'ı ele geçirmek ister. Askerlerinin Aslıhan'ı getireceğini düşünerek Hanlı Pazar'a kuruan Vasilius şok bir gelişmeyle durulur. Ertuğrul ve Saadettin bir olmuş ve Aslıhan'ı alpleri kurtarmıştır. Savunmasız kalan Vasilius'un hanin planları ortaya çıktığında ne yapacak? 


Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 81. Bölüm Fragmanı 22 Mart Çarşamba fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Diriliş Ertuğrul 81. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Diriliş Ertuğrul 81. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Diriliş Ertuğrul 81. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Diriliş Ertuğrul fragmanı, Diriliş Ertuğrul 3. sezon fragmanı, Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı, Diriliş Ertuğrul 81. Bölüm Fragmanı izle, Diriliş Ertuğrul 81. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 81. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 81. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 81. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 81. Bölüm Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 81. Bölüm Fragmanı özeti