facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 95. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 95. Bölüm Fragmanı özeti: rt1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un 4. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul'un 95. bölüm fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Geçtiğimiz sezon finalinda Ertuğrul Bey ve Alpleri, Sultan Alaaddin'in emrine uyarak sefere çıkmışlardı. Bu durumu fırsat bilen Emir Saaddettin Ares'e haber uçurarak büyük bir tuzak kurdurtmuş ve alplerin büyük kısmı şehit olmuş, Ertuğrul ise ağır bir yara almıştı. Alplerle birlikte Ertuğrul'a ait olan cesedi bulan Kayı obasında yas tutulur. Emir Saaddettin ve Ares emellerine ulaşmanın keyfini yaşar. Ertuğrul Bey'in ölüm haberi Kayı obasını dağıtacak mı? Çavdar obasının ve Aslıhan Hatun'un akıbeti ne olacak? Bu hain pusuyu kuran Ares ve Saadettin Köpek cezasını çekecek mi?
Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 95. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Diriliş Ertuğrul 95. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Diriliş Ertuğrul 95. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Diriliş Ertuğrul 95. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Diriliş Ertuğrul fragman, Diriliş Ertuğrul fragmanı izle, diriliş ertuğrul 95. bölüm, Diriliş Ertuğrul 95. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 95. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 95. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 95. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 95. Bölüm Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 95. Bölüm Fragmanı özeti