facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 96. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 96. Bölüm 2. Fragmanı özeti: rt1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un 4. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul'un 96. bölüm 2. fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Geçtiğimiz sezon finalinda Ertuğrul Bey ve Alpleri, Sultan Alaaddin'in emrine uyarak sefere çıkmışlardı. Bu durumu fırsat bilen Emir Saaddettin Ares'e haber uçurarak büyük bir tuzak kurdurtmuş ve alplerin büyük kısmı şehit olmuş, Ertuğrul ise ağır bir yara almıştı. Alplerle birlikte Ertuğrul'a ait olan cesedi bulan Kayı obasında yas tutulur. Emir Saaddettin ve Ares emellerine ulaşmanın keyfini yaşar. Ertuğrul Bey'in ölüm haberi Kayı obasını dağıtacak mı? Çavdar obasının ve Aslıhan Hatun'un akıbeti ne olacak? Bu hain pusuyu kuran Ares ve Saadettin Köpek cezasını çekecek mi?
Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 96. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Diriliş Ertuğrul 96. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Diriliş Ertuğrul 96. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Diriliş Ertuğrul 96. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Diriliş Ertuğrul fragman, Diriliş Ertuğrul fragmanı izle, diriliş ertuğrul 96. bölüm, Diriliş Ertuğrul 96. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 96. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 96. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 96. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 96. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 96. Bölüm 2. Fragmanı özeti