facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 97. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 97. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Trt1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un 4. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul'un 97. bölüm fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Köle tüccarı Simko ve Mihallis'i alt ederek obasına geri dönen Ertuğrul yeniden obasına umut olmuş ve büyük mutluluk yaşatmıştır. Ertuğrul obasına kavuşmanın mutluluğunu tam olarak yaşayamadan Dündar Bey'in Hanlı Pazar'ı satmak için anlaşmaya gittiğini öğrenince harekete geçmiştir. Dündar Bey Hanlı Pazar'ı satmadan Ertuğrul olaya el atabilecek mi? Ertuğrul Bey kendisine tuzaklar kuran Ares'e nasıl bir son hazırlıyor?
Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 97. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Diriliş Ertuğrul 97. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Diriliş Ertuğrul 97. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Diriliş Ertuğrul 97. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Diriliş Ertuğrul 97. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 97. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 97. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 97. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 97. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 97. Bölüm 2. Fragmanı özeti