facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 98. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 98. Bölüm Fragmanı özeti: rt1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un 4. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul'un 98. bölüm fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Köle tüccarı Simko ve Mihallis'i alt ederek obasına geri dönen Ertuğrul yeniden obasına umut olmuş ve büyük mutluluk yaşatmıştır. Ertuğrul obasına kavuşmanın mutluluğunu tam olarak yaşayamadan Dündar Bey'in Hanlı Pazar'ı satmak için anlaşmaya gittiğini öğrenince harekete geçmiştir. Dündar Bey Hanlı Pazar'ı satmadan Ertuğrul olaya el atabilecek mi? Ertuğrul Bey kendisine tuzaklar kuran Ares'e nasıl bir son hazırlıyor?
Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 98. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Diriliş Ertuğrul 98. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Diriliş Ertuğrul 98. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Diriliş Ertuğrul 98. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Diriliş Ertuğrul fragman, Diriliş Ertuğrul fragmanı izle, diriliş ertuğrul 98. bölüm, Diriliş Ertuğrul 98. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 98. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 98. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 98. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 98. Bölüm Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 98. Bölüm Fragmanı özeti