facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

rt1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un 4. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul'un 99. bölüm 2.  fragmanı yayınlandı. Emir Saadettin yine yapacağını yapmış Aslıhan ve Turgut'un evliliğine mani olmak için Esma'yı kullanarak onları zehirlemişti. Aslıhan ve Turgut'un en mutlu günlerinde hadiseyi öğrenen Ertuğrul ve Alpleri Karacahisar Kalesi'ni fethetmekten bi süreliğine vazgeçer. Ertuğrul, Turgut Alp'ine ve Ural'ın emanetine sahip çıkabilecek mi? Ertuğrul Bey kimin zehirlediğini bulabilecek mi?


Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum İsimsiz

Canimmmmm


Anahtar kelimeler: , Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm 2. Fragmanı özeti