facebook twitter Google Plus
Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm Fragmanı özeti:

rt1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un 4. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul'un 99. bölüm fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Emir Saadettin yine yapacağını yapmış Aslıhan ve Turgut'un evliliğine mani olmak için Esma'yı kullanarak onları zehirlemişti. Aslıhan ve Turgut'un en mutlu günlerinde hadiseyi öğrenen Ertuğrul ve Alpleri Karacahisar Kalesi'ni fethetmekten bi süreliğine vazgeçer. Ertuğrul, Turgut Alp'ine ve Ural'ın emanetine sahip çıkabilecek mi? Ertuğrul Bey kimin zehirlediğini bulabilecek mi?


Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Diriliş Ertuğrul dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Diriliş Ertuğrul fragman, Diriliş Ertuğrul fragmanı izle, diriliş ertuğrul 99. bölüm, Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm Fragmanı neler olacak, Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm Fragmanı özeti